Haber

Bağcılar Belediyesi deprem bölgesine mobil şarj istasyonu kurdu

Bağcılar Belediyesi, iletişimin en değerli ihtiyaç olduğu deprem bölgesinde taşınabilir şarj istasyonunu hizmete açtı. Öncelikle istasyonların kurulduğu Malatya ve Adıyaman’da depremzedeler 24 saat taşınabilir şarj istasyonlarından yararlanıyor.

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin ardından tedbiri elden bırakmayan Bağcılar Belediyesi, gıda dağıtımından cami yapılmasına kadar her türlü ihtiyaç için hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’in talimatıyla belediye çalışanı olan bilişimciler tarafından bölgeye taşınabilir şarj istasyonu kuruldu.

Önemli bir gereksinimi karşılıyor

Bir yönetici ve 2 teknik elemanın görev yaptığı portatif şarj istasyonları ilk etapta Malatya ve Adıyaman’da hizmete açıldı. İstasyonlar hem depremzedelere hem de bölgede görev yapan kamu ve sivil toplum kuruluşu çalışanlarına 24 saat hizmet veriyor. İletişimin en değerli ihtiyaç olduğu bölgede taşınabilir şarj istasyonları değerli bir ihtiyacı karşılıyor. Yoğunluğun yaşandığı istasyonda bulunan vatandaşlar, kendilerine sağlanan bu hizmetten dolayı yetkililere teşekkürlerini iletti.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu